AKO NA TO

HRAJ KDE CHCEŠ

HRAJ ZODPOVEDNE

Pravidlá a podmienky

Získaj 44 spinov úplne zadarmo a k tomu ďalších 400 spinov do Fortuna Casina!

 • Free spiny sú voľné zatočenia hracích automatov, ktoré sú dostupné v online Fortuna Casine. nový hráč môže prostredníctvom tejto ponuky celkovo získať 444 spinov na všetky hry od spoločnosti Kajot, Apollo a Adell. Celková hodnota Bonusu je 44,40 eur.
 • Pre získanie 44 spinov je potrebné dokončiť registráciu. Bonus Vám bude pripisaný do 24 hodín.
 • Pre získanie ďalších spinov je potrebné pretočiť hodnotu 150 eur na vybraných Casino hrách. Do pretočenej hodnoty sa započítava hodnota každej stávky, bez ohľadu na to, či je výherná alebo nevýherná. Po pretočení hodnoty 150 eur dostane hráč ponuku na 100 spinov. Takúto ponuku może hráč dostať celkovo 4-krát, vždy po pretočení hodnoty 150 eur.
 • Podmienky pre získanie 400 spinov:
  1. pretočiť v Casine 150 € pre získanie 100 spinov
  2. pretočiť v Casine ďalších 150 € pre získanie ďalších 100 spinov
  3. pretočiť v Casine ďalších 150 € pre získanie ďalších 100 spinov
  4. pretočiť v Casine ďalších 150 € pre získanie ďalších 100 spinov
 • Vstupný bonus je potrebné odohrať do 30 dní po registrácii. Získané spiny je potrebné odohrať vždy do 7 dní.
 • Za vybrané Casnio hry spomenuté v bode 3. sa považujú všetky hry v Casine okrem stolových hier (kartové hry a rulety) a nových hier spustených po 31.10.2023, teda:
  Casimi Bookmaker’s Line, Fortuna Bet, 99 Multi, 81 Multiways Premium
  e-gaming Frutty Lab, Perun, Seasons, Yellow Dragon
  CT Interactive 20 Star Party, Coffee Magic, Devil’s Fruits, Hell’s Sevens, Hot 7’s x2, Pick the Pig, Lucky Clover, Chilli Fruits, Cherry Crown, Big Joker
  Tech4Bet Super 81, Bonus Road, Grande Wheel, Respin Sapphire, Rich Sevens

   

 • V prípade, že klient dostane od spoločnosti Fortuna Ponuku na Bonus a bude mať záujem túto Ponuku využiť, je povinný Ponuku akceptovať kliknutím na tlačidlo „Prijať” na webowej stránke, alebo v aplikícii spoločnosti Fortuna, a to najneskôr do 7 dní. Akceptáciou Ponuky prijíma hráč ustanovenia týchto Pravidiel, ktoré sa zaväzuje dodržiavať, a zároveň potvrdzuje, že sa s týmito Pravidlami oboznámil.
 • Spoločnosť Fortuna si vyhradzuje právo kedykoľvek túto ponuku zmeniť, pozastaviť alebo zrušiť.
 • Spoločnosť Fortuna si vyhradzuje právo odobrať hráčovi pripísaný bonus v plnej výške, a to najmä v prípade (ale bez obmedzenia na vymenované prípady), že hráč uviedol nesprávne údaje v registrácii, zatajil dôležité skutočnosti, alebo pri zistení, že si hráč otvoril viac hráčskych účtov. Právo spoločnosti Fortuna na neprijatie stávky, zadržanie stávky, nevyplatenie výhry, na vydanie bezdôvodného obohatenia, na odpočítanie výhry z hráčskeho účtu a na náhradu škody v prípadoch stanovených v Hernom pláne a/alebo vo všeobecne záväzných právnych predpisoch týmto nie je dotknuté.
 • Bonusová ponuka je obmedzená na jedného hráča a jednu IP adresu.