BONUS PRE NOVÁČIKOV

Ak si nový hráč, tak okrem Kolesa šťastia si môžeš užiť aj skvelý vstupný bonus. Čaká ťa s ním parádna zábava pri športových stávkach, ale aj poriadna dávka vzrušenia v Casine. Uzatvor svoju prvú športovú stávku úplne bez rizika za 30 eur a roztoč 30 free spinov na populárnych hrách v Casine. Pre získanie tohto bonusu musíš do 7 dní po registrácii urobiť vklad na svoje hráčske konto vo výške 30 eur.

STAV SI S FORTUNOU 3 × BEZ RIZIKA

Naša pravidelná, trojdňová akcia, počas ktorej môžeš získať až 3 × Stávku bez rizika, je opäť tu! Stačí, ak si v utorok, stredu alebo vo štvrtok, vždy medzi 16.00 a 18.00 nadotuješ svoje konto a získaš automaticky bonus Stávku bez rizika za 5 eur, ktorú môžeš využiť úplne bez obmedzení! Bonus môžeš získať v každom z týchto dní, preto neváhaj, zober si všetky 3 bonusy, vyber si z našej bohatej kurzovej ponuky a raduj sa z pekných výhier!

HRAJ ZODPOVEDNE

S Fortunou sa môžeš zabaviť kedykoľvek a kdekoľvek. Využi bohatú kurzovú ponuku, vychutnaj si live zápasy, alebo si uži hracie automaty, jackpotové hry, ruletu či blackjack. Zaručujeme rýchle výplaty, ochotnú zákaznícku podporu, možnosť nastavenia limitov pre zodpovedné hranie. Vo Fortune ťa čaká kopec vzrušenia a zábavy, akcie, bonusy, denné a týždenné turnaje o ceny a odmeny. Hraj zodpovedne, hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát a vzniku závislosti. Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov. Plné znenie pravidiel a podmienok sa zobrazí kliknutím na nižšie uvedené tlačidlo „Pravidlá a podmienky“.

Pravidlá a podmienky

Stávka bez rizika za 30 eur + 30 free spinov do casina

Stávka bez rizika až do výšky 30 eur

 1. Ponuka Stávky bez rizika platí pre každého nového klienta, zaregistrovaného v stávkovej kancelárii FORTUNA SK, a.s. (ďalej Fortuna).
 2. Stávku bez rizika môžete využiť online (na webstránke www.ifortuna.sk a v mobile na gm.ifortuna.sk), a vo všetkých pobočkách spoločnosti Fortuna.
 3. Táto ponuka platí iba na prvú stávku po aktivovaní tohto bonusu. Bonus je aktivovaný automaticky po vyplnení a odoslaní registračného formulára.
 4. Ponuka Stávky bez rizika platí na prvú stávku s minimálnym kurzom 2.00 (platí pre SOLO, AKO, s výnimkou Virtuálne hry).
 5. Na uzavretie prvej stávky má klient obdobie 7 dní po aktivácii, po tejto dobe nárok na uzavretie Stávky bez rizika zaniká.
 6. V prípade, ak prvá stávka po aktivácii bonusu bude neúspešná, Fortuna vráti klientovi vklad do 24 hodín od vyhodnotenia stávky na hráčsky účet, maximálne však do sumy 30 (tridsať) eur.
 7. Fortuna vráti klientovi len vklad za tiket, manipulačný poplatok vo výške 10 % z vkladu bude odvedený štátu (týka sa tiketov podaných na pobočkách).
 8. Spoločnosť Fortuna si vyhradzuje právo kedykoľvek túto ponuku zmeniť, pozastaviť alebo zrušiť.
 9. Spoločnosť Fortuna si vyhradzuje právo odobrať hráčovi naspäť pripísaný vklad v plnej výške, resp. požadovať jeho vrátenie, a to najmä v prípade, že hráč uviedol nesprávne údaje v registrácii, zatajil dôležité skutočnosti, alebo pri zistení, že si hráč otvoril viac hráčskych účtov.
 10. Bonusová ponuka je obmedzená na jedného hráča a jednu IP adresu.

Bonus až 30 Free spinov do Casina

 1. Ponuka platí pre každého nového klienta, zaregistrovaného v stávkovej kancelárii FORTUNA SK, a.s. (ďalej Fortuna).
 2. Klient získa vstupný bonus až 30 Free spinov v závislosti od výšky prvého vkladu. Za vklad do 10 eur (vrátane) získa 10 Free spinov, za vklad nad 10 eur získa 20 Free spinov, za vklad nad 20 eur získa 30 Free spinov.
 3. Free spiny je možné využiť ako voľné zatočenia na hracích automatov v sekcii Casino. Hodnota Free spinu sa rovná minimálnej hodnote stávky na konkrétnej hre.
 4. Bonus sa aktivuje automaticky po vyplnení a odoslaní registračného formulára. Vklad je potrebné urobiť do 7 dní od aktivácie bonusu.
 5. Od vkladu na hráčsky účet má klient 10 dní na odohratie bonusu, po tejto dobe nárok na bonus stráca.
 6. Bonus sa pripíše na hráčske konto automaticky.
 7. Každý novo registrovaný klient má nárok na vstupný bonus len jedenkrát.
 8. Spoločnosť Fortuna si vyhradzuje právo kedykoľvek túto ponuku zmeniť, pozastaviť alebo zrušiť.
 9. Spoločnosť Fortuna si vyhradzuje právo odobrať hráčovi naspäť pripísaný vklad v plnej výške, resp. požadovať jeho vrátenie, a to najmä v prípade, že hráč uviedol nesprávne údaje v registrácii, zatajil dôležité skutočnosti, alebo pri zistení, že si hráč otvoril viac hráčskych účtov.
 10. Bonusová ponuka je obmedzená na jedného hráča a jednu IP adresu.

Fortuna Happy Hours:

 1. Akcia prebieha v rámci online stávkovania (web, aplikácia, GM) i v pobočkách.
 2. Každý klient, ktorý v utorok, v stredu a vo štvrtok, vždy v čase 16.00 – 18.00 hod uskutoční jednorazový vklad na svoje hráčske konto v minimálnej výške 10 eur, získa Stávku bez rizika v hodnote 5 eur.
 3. Bonus Stávka bez rizika 5 eur je možné využiť na predzápasových stávkach, LIVE stávkach ako aj pri tiketoch obsahujúcich stávku Betbuilder.
 4. Každý klient môže získať maximálne 1 bonus denne, teda celkovo najviac 3 ks bonusu počas trvania akcie.
 5. Klientovi je bonus na hráčske konto pripísaný automaticky po splnení podmienok.
 6. Klient má na aktiváciu bonusu 24 hodín.
 7. Klient má na využitie bonusu ďalších 24 hodín od jeho prijatia.
 8. Bonusy budú v prípade nevýherných tiketoch vyplácané vo forme klubových bodoch – klient dostane 2 500 bodov, ktoré môže následne využiť na stávkovanie.
 9. Fortuna si vyhradzuje možnosť zmeniť podmienky akcie kedykoľvek v jej priebehu alebo akciu ukončiť.