BONUS PRE NOVÝCH HRÁČOV

Pre získanie plnej výšky vstupného bonusu je potrebný vklad na hráčsky účet v minimálnej výške 70 € a následné uzavretie stávky/stávok podľa pravidiel a podmienok k bonusu. Bonusová ponuka platí len pre nových hráčov (18+). Plné znenie pravidiel a podmienok sa zobrazí kliknutím na nižšie uvedené tlačidlo „Pravidlá a podmienky“.

SLEDUJ TISÍCKY PRENOSOV

Stav si a sleduj živé prenosy z prestížnych európskych líg (La Liga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1), tenisových grandslamov a ďalších športov na FORTUNA TV.

HRAJ ZODPOVEDNE

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát a vzniku závislosti. Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Pravidlá a podmienky

Stávka bez rizika za 70 eur

  1. Ponuka Stávky bez rizika platí pre každého nového klienta, zaregistrovaného v stávkovej kancelárii FORTUNA SK, a.s. (ďalej Fortuna).
  2. Stávku bez rizika môžete využiť online (webstránke www.ifortuna.sk, gm.ifortuna.sk a v mobilných aplikáciách), a vo všetkých pobočkách spoločnosti Fortuna.
  3. Táto ponuka platí iba na prvú stávku po aktivovaní tohto bonusu. Na aktiváciu bonusu máte 7 dní.
  4. Ponuka Stávky bez rizika platí na prvú predzápasovú alebo LIVE stávku s minimálnym kurzom 2.00 (platí len pre SOLO a AKO tikety, s výnimkou Virtuálnych hier).
  5. Na uzavretie prvej stávky má klient obdobie 7 dní po aktivácii a všetky stávkové príležitosti na tikete musia byť vyhodnotené do 30 dní od podania tiketu. Po uvedenej dobe nárok na bonus Stávka bez rizika zaniká.
  6. V prípade, ak Vaša prvá stávka po aktivácii bonusu bude neúspešná, Fortuna Vám vráti vklad do 24 hodín od vyhodnotenia stávky na hráčsky účet. Klientovi, ktorý si staví na pobočke, bude vrátený len vklad za tiket, nie manipulačný poplatok. V prípade splnenia všetkých podmienok máte nárok na vrátenie vkladu až do výšky, za akú ste prvú stávku po aktivácii bonusu uzavreli, maximálne však do sumy 70 (sedemdesiat) eur.
  7. Stávku bez rizika nie je možné kombinovať so žiadnym iným bonusom alebo zvýhodnením.
  8. Spoločnosť Fortuna si vyhradzuje právo kedykoľvek túto ponuku zmeniť, pozastaviť alebo zrušiť.
  9. Spoločnosť Fortuna si vyhradzuje právo odobrať hráčovi naspäť pripísaný vklad v plnej výške, resp. požadovať jeho vrátenie, a to najmä v prípade, že hráč uviedol nesprávne údaje v registrácii, zatajil dôležité skutočnosti, alebo pri zistení, že si hráč otvoril viac hráčskych účtov.
  10. Bonusová ponuka je obmedzená na jedného hráča a jednu IP adresu.