BONUS PRE NOVÁČIKOV

Ak si nový hráč, tak okrem Kolesa šťastia si môžeš užiť aj skvelý vstupný bonus. Čaká ťa s ním parádna zábava pri športových stávkach, ale aj poriadna dávka vzrušenia v Casine. Uzatvor svoju prvú športovú stávku úplne bez rizika za 30 eur a roztoč 30 free spinov na populárnych hrách v Casine. Pre získanie tohto bonusu musíš do 7 dní po registrácii urobiť vklad na svoje hráčske konto vo výške 30 eur.

HRAJ MEGATIP

Sleduješ futbal a rád tipuješ výsledky zápasov? V tom prípade je Megatip presne pre teba! V našej obľúbenej súťaži tipuješ výsledky zápasov TOP 5 európskych líg a zadarmo môžeš vyhrať fantastický jackpot 30 000 eur! Okrem toho rozdávame po každom kole 10 najlepším súťažiacim, ktorí získajú najviac bodov v danom kole, ceny v celkovej hodnote 300 eur.

HRAJ ZODPOVEDNE

S Fortunou sa môžeš zabaviť kedykoľvek a kdekoľvek. Využi bohatú kurzovú ponuku, vychutnaj si live zápasy, alebo si uži hracie automaty, jackpotové hry, ruletu či blackjack. Zaručujeme rýchle výplaty, ochotnú zákaznícku podporu, možnosť nastavenia limitov pre zodpovedné hranie. Vo Fortune ťa čaká kopec vzrušenia a zábavy, akcie, bonusy, denné a týždenné turnaje o ceny a odmeny. Hraj zodpovedne, hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát a vzniku závislosti. Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov. Plné znenie pravidiel a podmienok sa zobrazí kliknutím na nižšie uvedené tlačidlo „Pravidlá a podmienky“.

Pravidlá a podmienky

Stávka bez rizika za 30 eur + 30 free spinov do casina

Stávka bez rizika až do výšky 30 eur

 1. Ponuka Stávky bez rizika platí pre každého nového klienta, zaregistrovaného v stávkovej kancelárii FORTUNA SK, a.s. (ďalej Fortuna).
 2. Stávku bez rizika môžete využiť online (na webstránke www.ifortuna.sk a v mobile na gm.ifortuna.sk), a vo všetkých pobočkách spoločnosti Fortuna.
 3. Táto ponuka platí iba na prvú stávku po aktivovaní tohto bonusu. Bonus je aktivovaný automaticky po vyplnení a odoslaní registračného formulára.
 4. Ponuka Stávky bez rizika platí na prvú stávku s minimálnym kurzom 2.00 (platí pre SOLO, AKO, s výnimkou Virtuálne hry).
 5. Na uzavretie prvej stávky má klient obdobie 7 dní po aktivácii, po tejto dobe nárok na uzavretie Stávky bez rizika zaniká.
 6. V prípade, ak prvá stávka po aktivácii bonusu bude neúspešná, Fortuna vráti klientovi vklad do 24 hodín od vyhodnotenia stávky na hráčsky účet, maximálne však do sumy 30 (tridsať) eur.
 7. Fortuna vráti klientovi len vklad za tiket, manipulačný poplatok vo výške 10 % z vkladu bude odvedený štátu (týka sa tiketov podaných na pobočkách).
 8. Spoločnosť Fortuna si vyhradzuje právo kedykoľvek túto ponuku zmeniť, pozastaviť alebo zrušiť.
 9. Spoločnosť Fortuna si vyhradzuje právo odobrať hráčovi naspäť pripísaný vklad v plnej výške, resp. požadovať jeho vrátenie, a to najmä v prípade, že hráč uviedol nesprávne údaje v registrácii, zatajil dôležité skutočnosti, alebo pri zistení, že si hráč otvoril viac hráčskych účtov.
 10. Bonusová ponuka je obmedzená na jedného hráča a jednu IP adresu.

Bonus až 30 Free spinov do Casina

 1. Ponuka platí pre každého nového klienta, zaregistrovaného v stávkovej kancelárii FORTUNA SK, a.s. (ďalej Fortuna).
 2. Klient získa vstupný bonus až 30 Free spinov v závislosti od výšky prvého vkladu. Za vklad do 10 eur (vrátane) získa 10 Free spinov, za vklad nad 10 eur získa 20 Free spinov, za vklad nad 20 eur získa 30 Free spinov.
 3. Free spiny je možné využiť ako voľné zatočenia na hracích automatov v sekcii Casino. Hodnota Free spinu sa rovná minimálnej hodnote stávky na konkrétnej hre.
 4. Bonus sa aktivuje automaticky po vyplnení a odoslaní registračného formulára. Vklad je potrebné urobiť do 7 dní od aktivácie bonusu.
 5. Od vkladu na hráčsky účet má klient 10 dní na odohratie bonusu, po tejto dobe nárok na bonus stráca.
 6. Bonus sa pripíše na hráčske konto automaticky.
 7. Každý novo registrovaný klient má nárok na vstupný bonus len jedenkrát.
 8. Spoločnosť Fortuna si vyhradzuje právo kedykoľvek túto ponuku zmeniť, pozastaviť alebo zrušiť.
 9. Spoločnosť Fortuna si vyhradzuje právo odobrať hráčovi naspäť pripísaný vklad v plnej výške, resp. požadovať jeho vrátenie, a to najmä v prípade, že hráč uviedol nesprávne údaje v registrácii, zatajil dôležité skutočnosti, alebo pri zistení, že si hráč otvoril viac hráčskych účtov.
 10. Bonusová ponuka je obmedzená na jedného hráča a jednu IP adresu.

AKO HRAŤ MEGATIP:

  1. Ako hrať Megatip? Megatip je tipovacia súťaž pre stávkarov spoločnosti Fortuna, ktorá prináša možnosť každý týždeň hrať o fantastické výhry!
  2. Ako sa zúčastniť súťaže? Každý hráč Megatipu musí byť registrovaný v spoločnosti Fortuna. Registrovať sa je možné na stránkach www.ifortuna.sk. Súťaže sa môžu zúčastniť iba hráči starší ako 18 rokov.
  3. Ako hrať a vyhrať Megatip? Je to jednoduché, stačí sa prihlásiť a natipovať osem presných výsledkov. V každom kole je do ponuky Megatipu zaradených osem vybraných futbalových stretnutí z TOP futbalových líg sveta. Pokiaľ hráč uhádne presný výsledok všetkých ôsmich zápasov, vyhráva podiel z Jackpotu. Aktuálna výška Jackpotu, o ktorú sa hrá, je zobrazená na hlavnej stránke Megatipu. Vyhrať zaujímavé ceny je ale možné aj bez ôsmich presných tipov, stačí v danom kole skončiť v počte bodov do 10. miesta. V prípade rovnosti bodov rozhoduje vyšší počet presne uhádnutých výsledkov, prípadne ďalšie kritériá uvedené v podrobných pravidlách súťaže. Každý zaregistrovaný hráč môže v rámci daného kola tipovať iba raz!
  4. Systém bodovania

• 10 bodov: uhádnete presný výsledok zápasu (tip 1:2, výsledok 1:2)

• 8 bodov: uhádnete víťaza zápasu/remízu a presný gólový rozdiel (tip 1:2, výsledok 2:3)

• 7 bodov: uhádnete víťaza zápasu/remízu a počet gólov v zápase (tip 1:2, výsledok 0:3)

• 5 bodov: uhádnete víťaza zápasu/remízu (tip 1:2, výsledok 0:4)

• 2 body: uhádnete správny počet gólov v zápase (tip 1:2, výsledok 3:0)

• 0 bodov: všetky ostatné varianty (tip 1:2, výsledok 0:0)

• Maximálny počet pre jeden zápas je 10 bodov, teda uhádnutý víťaz zápasu (5 b.), gólový rozdiel (3 b.) a počet gólov (2 b.). To všetko súčasne. Maximálny počet bodov v jednom kole je teda 80, pokiaľ všetky tipované zápasy dopadnú presne tak, ako ste predpovedali. Ostatné bodové súčty sú vždy kombináciou rôznych variantov uhádnutia výsledkov, gólových rozdielov alebo počtu gólov.

  1. Výsledky súťaže: maximálny počet získaných bodov za jeden zápas je 10. Najvyšší počet získaných bodov v danom období potom určuje poradie, ktoré je aktualizované v rebríčku. Prehľad výsledkov nájdete tu, zobraziť rebríčky je možné iba po prihlásení. Najlepší 10 súťažiaci z každého kola získavajú okamžité výhry v podobe stávkových kreditov.

1. 100 €

2. 60 €

3. 40 €

4. 30 €

5. 20 €

6. 10 €

7. 10 €

8. 10 €

9. 10 €

10. 10 €

 1. Štatút súťaže: https://www.megatip.sk/text/28-statut-sutaze