BONUS PRE NOVÝCH HRÁČOV

Zaregistruj sa a stav si na MS U20 úplne bez rizika až za 50 EUR! Pre získanie plnej výšky vstupného bonusu je potrebný vklad na hráčsky účet v minimálnej výške 50 € a tiket musí obsahovať aspoň 1 stávkovú príležitosť zo sekcie “Hokej” s minimálnym kurzom 2.00. Bonusová ponuka platí len pre nových hráčov (18+). Plné znenie pravidiel a podmienok sa zobrazí kliknutím na nižšie uvedené tlačidlo „Pravidlá a podmienky“.

SLEDUJ ZÁPASY SLOVENSKÉHO MUŽSTVA

Stav si a sleduj zápasy našich na MS U20!

HRAJ ZODPOVEDNE

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát a vzniku závislosti. Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Pravidlá a podmienky

Stávka bez rizika 50 eur

Využite stávku bez rizika. Vrátime Vám 100 % vkladu, keď Vaša stávka nebude výherná, a to až do výšky 50 EUR!

  1. Ponuka Stávky bez rizika platí pre každého nového klienta, zaregistrovaného v stávkovej kancelárii FORTUNA SK, a.s. (ďalej Fortuna).
  2. Stávku bez rizika môžete využiť online a vo všetkých pobočkách spoločnosti Fortuna po vložení promo kódu “MSU20“.
  3. Táto ponuka platí iba na prvú stávku po aktivovaní tohto bonusu. Na aktiváciu bonusu máte 7 dní.
  4. Ponuka Stávky bez rizika platí na prvý predzápasový tiket s minimálnym kurzom 2.00 (platí len pre SOLO a AKO tikety, s výnimkou Virtuálnych hier) a tiket musí obsahovať aspoň 1 stávkovú príležitosť zo sekcie “Hokej” (neplatí pre “Hokej-špeciál”)
  5. Na uzavretie prvej stávky má klient obdobie 7 dní po aktivácii a všetky stávkové príležitosti na tikete musia byť vyhodnotené do 60 dní od podania tiketu. Po uvedenej dobe nárok na bonus Stávka bez rizika zaniká.
  6. V prípade, ak Vaša prvá stávka po aktivácii bonusu bude neúspešná, Fortuna Vám vráti vklad do 24 hodín od vyhodnotenia stávky na hráčsky účet. Fortuna vráti klientovi len vklad za tiket, manipulačný poplatok vo výške 6 % z vkladu bude odvedený štátu (týka sa tiketov podaných na pobočkách). V prípade splnenia všetkých podmienok máte nárok na vrátenie vkladu až do výšky, za akú ste prvú stávku po aktivácii bonusu uzavreli, maximálne však do sumy 50 (päťdesiat) eur.
  7. Stávku bez rizika nie je možné kombinovať so žiadnym iným bonusom alebo zvýhodnením.
  8. Spoločnosť Fortuna si vyhradzuje právo kedykoľvek túto ponuku zmeniť, pozastaviť alebo zrušiť.
  9. Spoločnosť Fortuna si vyhradzuje právo odobrať hráčovi naspäť pripísaný vklad v plnej výške, resp. požadovať jeho vrátenie, a to najmä v prípade, že hráč uviedol nesprávne údaje v registrácii, zatajil dôležité skutočnosti, alebo pri zistení, že si hráč otvoril viac hráčskych účtov.
  10. Bonusová ponuka je obmedzená na jedného hráča a jednu IP adresu.