AKO NA TO

ZÍSKAJ AJ VSTUPNÝ BONUS

Ak ešte nemáš vo Fortuna Casine vytvorený účet, zaregistruj sa teraz aj so špeciálnym vstupným bonusom 333 spinov na hry Kajot, Adell a Apollo. Tvoj bonus je rozdelený na 3 časti. Vlož minimálne 10 eur na svoj hráčsky účet a 111 spinov je tvojich. Pri druhom a treťom vklade v hodnote minimálne 10 eur dostaneš vždy ďalších 111 spinov. Na výhru z bonusu platí 5-násobná podmienka prestávkovania.

SVET ZÁBAVY NA DOSAH

Vo Vegas appke nájdeš viac ako 300 špičkových hier. Zahraj si moderné či obľúbené klasické automaty, blackjack alebo legendárnu ruletu. O zábavu sa postarajú aj jackpotové hry, každodenné turnaje o ceny za tisíce eur, rozdávačky free spinov a ďalšie pravidelné promo akcie. Uži si zábavu a zážitok z hry z pohodlia tvojho domova. Hraj zodpovedne, lebo hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát a vzniku závislosti. Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Pravidlá a podmienky

Podmienky získania bonusu 30 spinov k stiahnutiu Vegas aplikácie

 1. Bonus je dostupný pre hráčov s dokončenou registráciou vo Fortune.
 2. Bonus 30 spinov bude hráčovi automaticky pripísaný po prihlásení sa do Vegas aplikácie.
 3. Spiny je možné využiť na hrách od dodávateľa Adell, Apollo a Kajot.
 4. Hodnota bonusu je 3 eurá, spiny je potrebné prijať a odohrať do 7 dní.
 5. Bonus je možné získať len jeden krát.

Získajte až 333 spinov do Fortuna Casina a vyhrávajte so svojimi obľúbenými hrami!

 1. Free spiny sú voľné zatočenia hracích automatov, ktoré sú dostupné v online Fortuna Casine. Klient môže prostredníctvom tejto ponuky získať 333 spinov (ďalej len Bonus na všetky hry od spoločnosti Kajot, Apollo a Adell. Celková hodnota Bonusu je 33,30 eur.
 2. Pre získanie 333 spinov je potrebné urobiť prvé tri vklady na hráčsky účet, každý v hodnote aspoň 10 eur. Ponuka na bonus 111 spinov sa automaticky zobrazí na stránke Casina po vykonaní úspešného vkladu. Ponuku na 111 spinov je možné týmto spôsobom získať 3-krát.
 3. Na výhru z Bonusu sa vzťahuje podmienka prestávkovania 5-krát, podmienku je potrebné splniť vždy do 7 dní. Na výber peňažnej čiastky z hráčskeho účtu je nutné, aby hráč uzavrel stávky na Casinové hry prevádzkované spoločnosťou FORTUNA v minimálnej výške, ktorá sa rovná 5-násobku hodnoty výhry z Bonusu, a to v lehote 7 dní odo dňa pripísania Bonusu.
 4. Na účely splnenia podmienky prestávkovania sa výška stávky na hracie automaty započítava zo 100 %, na ruletu z 20 % a na stolové hry z 10 % (napr. blackjack). Pokiaľ teda hráč uzavrie stávku na rulete vo výške 10,- Eur (slovom: desať eur), budú na účely uzatvorenia stávok podľa týchto Pravidiel započítané 2,- Eur (slovom: dve eurá). Do podmienky prestávkovania prispievajú stávky za reálne peniaze.
 5. V prípade, že klient dostane od spoločnosti Fortuna Ponuku na Bonus a bude mať záujem túto Ponuku využiť, je povinný Ponuku akceptovať prostredníctvom príslušnej funkcionality na webe ifortuna.sk, a to najneskôr do 3 dní. Akceptáciou Ponuky prijíma hráč ustanovenia týchto Pravidiel, ktoré sa zaväzuje dodržiavať, a zároveň potvrdzuje, že sa s týmito Pravidlami oboznámil.
 6. Spoločnosť Fortuna si vyhradzuje právo kedykoľvek túto ponuku zmeniť, pozastaviť alebo zrušiť.
 7. Spoločnosť Fortuna si vyhradzuje právo odobrať hráčovi pripísaný bonus v plnej výške, a to najmä v prípade (ale bez obmedzenia na vymenované prípady), že hráč uviedol nesprávne údaje v registrácii, zatajil dôležité skutočnosti, alebo pri zistení, že si hráč otvoril viac hráčskych účtov. Právo spoločnosti Fortuna na neprijatie stávky, zadržanie stávky, nevyplatenie výhry, na vydanie bezdôvodného obohatenia, na odpočítanie výhry z hráčskeho účtu a na náhradu škody v prípadoch stanovených v Hernom pláne a/alebo vo všeobecne záväzných právnych predpisoch týmto nie je dotknuté.
 8. Bonusová ponuka je obmedzená na jedného hráča a jednu IP adresu.